KOLEJNY BLOG MODOWY?

Cześć! Poznajmy się!
Mam na imię Wero i jestem….fashion victim (odpowiedzi na te znaną wszystkim formułę można zostawić w komentarzach :)).
Zawodowo zajmuję się stylizacją, tworzeniem kostiumów, scenografii, reżyserią i choreografią pokazów mody. Mam też za sobą kilka wykładów, kilka supportów merytorycznych dla projektantów….Generalnie jestem tam, gdzie mnie potrzebują 🙂 Niemniej, skupiam się tylko i wyłącznie na modzie, ponieważ głośno mówię, że na niczym innym się nie znam.

Niezawodowo uprawiam swój ukochany sport. Nie mam prawa jazdy, bywam nerwowa i po babsku niezdecydowana. O boże, jak ja kocham zakupy!

Czego możecie się po mnie spodziewać? Znajdą tu swoje miejsce moje outfity, ale bardziej w ramach ciekawostki, otwarcia głowy na inną estetykę, niż chwalenia się fancy markami. Preferuję raczej styl kloszarda. Serio.

Najczęściej jednak będę pisać o swojej pracy, o jej – zbyt często – żenujących kulisach. W porządku, powiem to raz jedyny – stworzyłam sobie miejsce, w którym autorytatywnie będę pisać o tym, co mnie wkurza. Ale pozostawiam pole do dyskusji (w komentarzach), zapraszam!

Teraz kilka zasad:

  1. Nie toleruję braku szacunku do drugiego człowieka.
  2. Przeklinać można, sama robię to często. Pod warunkiem, że inwektywy nie są adresowane do innego użytkownika lub do mnie. Obraźliwe komentarze będę usuwać bez zawahania.
  3. Krytykować wolno. Bardzo wolno! Pod warunkiem, że masz do wygłoszenia merytoryczne treści, a nie nacechowane emocjonalnie skutki uboczne braku pewności siebie.
  4. Wchodząc tu deklarujesz dystans do siebie i świata. W przeciwnym razie mocno się zdenerwujesz, wyrzucisz klawiaturę, a na koniec pożałujesz, że nie masz już na czym napisać, jak bardzo się ze mną nie zgadzasz.
  5. Przespałam lekcje interpunkcji. Wszystkich gramar nazi serdecznie przepraszam.

 

xoxo,

Fashion Victim

Jedna uwaga do wpisu “KOLEJNY BLOG MODOWY?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s